Зимове курортне містечко в Китаї закрили через фальшивий сніг, повідомляють медіа

У Китаї виник новий гучний скандал, пов'язаний із підробкою туристичних атракцій. Після того, як один зоопарк отримав погану репутацію через вольєри з собаками, пофарбованими під тигрів, тепер китайці опинилися у центрі уваги через фальшивий сніг на популярному зимовому курорті, повідомляє South China Morning Post.

В кінці січня в передмісті Ченду (провінція Сичуань, центральний Китай) відкрилась туристична локація під назвою "Засніжене селище Ченду", яку рекламували як зразковий зимовий курорт. Однак, незабаром після відкриття, відвідувачі почали скаржитися на те, що "сніг", розкиданий навколо котеджів і на лісових стежках, насправді був сумішшю бавовни і мильної піни.

"Я почуваюся обманутим. Це ж просто образа для мого інтелекту!" – написав один із туристів у соцмережах.

Представник компанії, яка керує туристичним об’єктом, підтвердив, що "сніг" виготовлявся з бавовни, і його прибрали після негативних відгуків від громадськості.

"У минулі роки в цю пору завжди випадав сніг. Тож ми вирішили модернізувати цю територію, щоб перетворити її на туристичну дестинацію, і широко рекламували її перед відкриттям. Ми сподівалися на природний сніг. На жаль, погода не виправдала наших сподівань", — зазначив працівник компанії.

В результаті, з огляду на величезний негатив відгук, туристичний об’єкт довелося закрити, і наразі невідомо, коли його можуть знову відкрити.

"Ми дуже шкодуємо, що не змогли показати відвідувачам справжню снігову картину і змусили їх змінити свої плани на мандрівки", – зазначила компанія, що управляє об’єктом.

Як повідомлялося раніше, китайські зоопарки досить часто потрапляють у подібні скандали, намагаючись видати пофарбованих собак за диких тварин. Наприклад, в місті Тайчжоу, один зоопарк перефарбував чау-чау під ведмежат панди і змістив їх у вольєри, а потім почав фарбувати їх під тигрят.

Але на цьому не закінчується історія з підробками. Раніше ми повідомляли про вражаючий водоспад на горі Юньтай, який приваблює багато туристів, але частково виявився підробленим – частину води для нього закачують насосами через труби.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.