Податкова виявила порушення у школах водіння

Податкова служба під час перевірок автошкіл виявила найпоширеніші порушення: більшу кількість клієнтів, ніж задекларовано в офіційних доходах, а також співробітників без працевлаштування.

Про це поінформувала прес-служба Державної податкової служби України.

Із початку 2025 року ДПС здійснила 108 перевірок суб’єктів господарювання, які акредитовані та внесені до Єдиного державного реєстру МВС, і надають послуги з підготовки водіїв, перепідготовки чи підвищення їхньої кваліфікації.

«Працівники податкової зафіксували, що кількість слухачів, які навчались та складали іспити, не відповідала задекларованим фінансовим показникам цих організацій. Це означає, що оплата, ймовірно, відбувалась у готівковій формі без застосування касових апаратів або програмних РРО», — додали у відомстві.

У відношенні порушників були застосовані фінансові санкції, повідомляють у ДПС.

Наприклад, у Київській області одному підприємству додатково визначили 2,19 млн грн штрафних платежів за роботу без касового апарата та невидачу фіскальних чеків на надані автопослуги. В Хмельницькій області штраф склав понад 800 тисяч гривень.

Крім того, у Вінницькій області підприємство викрито у використанні праці дванадцяти найманих робітників без належного оформлення. Всі матеріали перевірки скеровано до Держслужби з питань праці для прийняття відповідних дій.

Додатково нагадаємо:

Раніше стало відомо, що Державна податкова служба регулярно знаходить громадян та платників податків, які торгують через інтернет та отримують за це перекази коштів.

Податкова виявила десятки тисяч фізичних осіб та платників, які постійно отримують гроші на свої банківські рахунки. Деякі мають сотні транзакцій, але при цьому не зареєстровані офіційно та не використовують касову техніку чи програмні РРО.

Державна податкова служба заявила, що не штрафує громадян за продаж власних речей через онлайн-платформи. Таке повідомлення з’явилося у відповідь на появу пліток щодо покарання продавців на OLX, Prom.ua, у соціальних мережах та на інших майданчиках, а також про нібито автоматичний контроль усіх банківських переказів громадян.

Нещодавно очільник Державної податкової служби України Руслан Кравченко повідомив, що більше тисячі українських рітейлерів одержали повідомлення через Електронний кабінет для попередження можливих порушень під час здійснення готівкових чи безготівкових розрахунків.

У цих повідомленнях податківці закликають підприємців самостійно перевірити попередні угоди та надалі не проводити оплати за товари без фіскальних реєстраторів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.