США повинні впровадити стратегію “всесвітньої поразки” для Росії: Подоляк розкрив деталі

США повинні перейти до нової стратегії, спрямованої на "глобальну поразку" Росії, вважає радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк. Він підкреслив, що коли йдеться про запровадження 500% мита для імпортерів російської нафти, то це вже не просто стримування агресора. Це також стосується санкцій проти "тіньового флоту" окупантів. "Зараз ми маємо справу не зі стримуванням Росії, яке тривало протягом останніх трьох років, а з її поразкою. Головним завданням має стати суттєве скорочення доходів агресора", – зазначив Подоляк у коментарі "РБК-Україна".

Він також додав, що Росія заробляє не лише на нафті та зрідженому газі, але й на трубопровідному газі. "Це безумовно вторинні санкції проти країн, які безтурботно отримують з цього прибуток", – наголосив радник глави ОП. За його словами, передбачувані санкції призведуть до того, що держави, які використовують російські ресурси, змушені будуть шукати альтернативи, щоб убезпечити свої економічні інтереси. Тим паче, зараз на ринку є альтернативні варіанти, зокрема постачання з Близького Сходу.

"На ринку з'явиться можливість легально купувати нафту, близькосхідні країни готові надати додаткові обсяги нафти. Перш за все, це Саудівська Аравія", – пояснив Подоляк.

Крім того, він вважає, що США повинні також застосовувати військовий тиск на Росію – шляхом завдання ударів по її території "зовсім іншого рівня", збільшення кількості ракетного озброєння для України, надання розвідданих тощо. На думку Подоляка, така стратегія швидко призведе до "внутрішньої кризи" в Кремлі.

Раніше УНІАН повідомляв, що Дональд Трамп зробив нові заяви щодо переговорів. Під час виступу в Овальному кабінеті політик зазначив, що не має наміру запроваджувати вторинне мито на російську нафту, проте зробить це, якщо Путін "не виконає своїх зобов’язань".

Крім того, Трамп "наслідує" Путіна та Ердогана. Аналітики з таких країн, як Туреччина та Росія, вже стикалися з приходом до влади авторитарних лідерів і вбачають схожі тенденції в тому, що відбувається зараз у США.

Comments (0)
Add Comment