Зеленський поділився враженнями від позитивної розмови з Келлогом

Президент Володимир Зеленський поділився інформацією про зустріч зі спеціальним посланцем США з питань України та Росії Кітом Келлогом, що відбулася 20 лютого. «Ми мали продуктивну бесіду, обговорили багато аспектів. Вдячний Сполученим Штатам за їхню незмінну підтримку України та українського народу», – зазначив він.

Зеленський підкреслив, що важливо, аби «американська міць була відчутна» для України та решти світу. За його словами, учасники детально розглянули ситуацію на фронті, питання повернення військовополонених та необхідні «ефективні гарантії безпеки».

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Андрій Сибіга також зустрівся з Келлогом, обговорюючи можливості досягнення справедливого і стійкого миру.

«З самого початку цього конфлікту Україна прагне миру, і ми маємо зробити його надійним та тривалим, щоб Росія більше не могла загрожувати. Україна готова до сильних та дійсно ефективних угод з президентом США щодо інвестицій та безпеки. Ми презентували найшвидший та найбільш конструктивний шлях досягнення результату. Наша команда готова працювати цілодобово», – додав президент.

Зеленський вважає, що успіх у відносинах зі США є важливим для «всіх у світі» та подякував Келлогу за співпрацю.

20 лютого в Києві президент України зустрівся зі спеціальним представником Сполучених Штатів Кітом Келлогом. Після зустрічі планувалася пресконференція, але її скасували.

Раніше Келлог провів переговори з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком та міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою.

Візит відбувається після того, як делегації США та Росії провели переговори без участі України в Саудівській Аравії щодо завершення війни.

За інформацією Reuters, Марко Рубіо та Сергій Лавров дійшли згоди створити робочі групи для «якнайшвидшого» завершення конфлікту між Росією та Україною.

На пресконференції в Києві 19 лютого президент Зеленський відзначив, що переговори на високому рівні в Ер-Ріяді, що відбулися напередодні, мали на меті «вивести Путіна з ізоляції» та потенційно могли вплинути на геополітичну ситуацію, що стосується безпеки України.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.