Віткофф поділився секретом досягнення мирної угоди з Україною після переговорів з Путіним.

Мирна угода, що стосується України, передбачатиме вирішення питань, пов’язаних з п’ятьма територіями. Про це повідомив спеціальний представник колишнього президента США Дональда Трампа, Стів Віткофф, підсумовуючи результати своїх переговорів з російським лідером Володимиром Путіним, які відбулися минулого тижня. Інформацію оприлюднило видання Bloomberg. У інтерв’ю Fox News Віткофф охарактеризував зустрічі як "переконливі" і додав, що в ході дискусій йшлося про можливі кроки, які можуть призвести до завершення війни в Україні та створити нові можливості для бізнесу.

Віткофф зазначив, що зустріч тривала близько п’яти годин, і наприкінці Путін, за його словами, висловив бажання досягти "постійного миру". Спеціальний представник також вказав, що "ключовий аспект загальної угоди пов’язаний з п’ятьма територіями". Видання підкреслює, що більше конкретних деталей не було надано.

"Ця мирна угода охоплює ці п'ять територій, але вона має набагато ширший зміст… Я вважаю, що ми перебуваємо на грані чогось, що могло б стати дуже важливим для світової спільноти", – підкреслив Віткофф.

Він також торкнувся теми НАТО, зокрема обговорив п’ятий статтю, яка визначає, що напад на одного з членів Альянсу розглядається як напад на всіх.

Крім цього, в ході зустрічі розглядалися питання американсько-російських відносин. Віткофф зазначив, що вбачає "можливості для покращення російсько-американських зв'язків через реалізацію переконливих комерційних ініціатив".

Раніше УНІАН повідомляв, що Путін і Віткофф зустрічалися у Санкт-Петербурзі 11 квітня. Переговори відбулися в Президентській бібліотеці імені Бориса Єльцина і тривали понад чотири години. Кирило Дмитрієв, представник президента Росії, охарактеризував їх як продуктивні. Проте жодна зі сторін не надала детальнішої інформації про перемови.

На наступний день Віткофф вирушив до Оману, щоб провести переговори з Іраном щодо його ядерної програми. Пізніше видання The Telegraph повідомило, що він намагається охопити занадто багато переговорних процесів одночасно. Експерти критикували недостатній досвід Віткоффа у веденні складних технічних переговорів з Іраном, стверджуючи, що його багатозадачність лише заважає досягненню бажаних результатів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.