Тисячі людей в США вийшли на вулиці 19 квітня, протестуючи проти політики президента Дональда Трампа, що стосується мігрантів, цивільних прав, скорочення робочих місць та інших важливих питань. Як повідомляє видання The New York Times, один із організаторів акцій зазначив, що у цю суботу було заплановано понад 700 заходів, які проходили від Джексонвілля, штат Флорида, до Лос-Анджелеса. У Нью-Йорку учасники маршу заповнили 15 кварталів Медісон-авеню в Мідтауні Мангеттена.
Демонстранти висловлювали своє незадоволення президентом, вказуючи на те, що він нехтує громадянськими свободами та верховенством закону, а також занадто наполегливо займається питаннями імміграції, скороченням федеральних робочих місць та економічними проблемами. Перед Білим домом протестувальники не раз закликали: "Ганьба!"
Багато протестуючих критикували адміністрацію за те, що вона не повернула до США Кілмара Армандо Абрего Гарсію, жителя Меріленда, якого, на їхню думку, несправедливо депортували до Сальвадору. Представники Трампа стверджують, що Гарсія був учасником сальвадорської банди MS-13, хоча він сам це заперечує.
Аарон Бурк, який брав участь у мітингу у Вашингтоні, висловив свої побоювання щодо того, що адміністрація не зупиниться на депортації нелегальних мігрантів без дотримання законних процедур і почне затримувати та депортувати громадян США. Він зазначив, що його дочка є трансгендером, і його найбільше турбує дегуманізація меншин.
У Джексонвіллі сотні людей вийшли на вулиці, протестуючи з різних причин, включно з критикою президента щодо спільноти L.B.G.T.Q. та наміром уряду змінити Закон про види, що перебувають під загрозою зникнення.
У Цинциннаті тисячі громадян мирно пройшли через центр міста. Мер Афтаб Пуреваль засудив адміністрацію Трампа за скорочення федеральних робітників, запровадження мит і погану економічну політику, зазначивши, що все, що необхідно робочим сім'ям, стає дорожчим.
Свято в Конкорді, штат Массачусетс, присвячене 250-річчю початку Американської революції, не було частиною протестів, але деякі люди скористалися можливістю провести паралелі між тією епохою та сучасністю. 65-річний Конан Волтер тримав великий плакат зі словами "Зупиніть фашизм зараз".
Дослідження соціальних опитувань показують поступове розчарування та відверте невдоволення американців першими місяцями президентства Дональда Трампа. Зокрема, людей обурює, що Трамп обіцяв зниження цін під час виборів, натомість викликав торгові війни по всьому світу, що призвело до зростання цін.
З 5 квітня в США розпочалися масштабні вуличні протести проти політики Трампа та його адміністрації. Антиурядові акції відбулися у Вашингтоні, а аналогічні заходи заплановані в більше ніж 1200 містах по всіх 50 штатах, а також у Канаді та Мексиці.